Sectie5 koopt 23 woonzorgappartementen in Rotterdam

20 december 2018

Op 18 december jl. heeft Sectie5 woonzorgcomplex ‘De Boomgaard’ in Rotterdam verworven ten behoeve van haar zorgvastgoedbeleggingsfonds S5 Vitae Fonds. Het betreft een sale- and lease back transactie.

Het in 2014 volledig gerenoveerde en deels nieuwgebouwde complex is gelegen in het centrum van Rotterdam en telt 23 zelfstandige zorgwoningen met diverse algemene ruimten, buitenplaats, eet- en recreatiezaal en kantoorfaciliteiten.

Met MOB Nederland BV is een huurovereenkomst aangegaan voor een periode van 15 jaar.

Het beleggingsfonds heeft inmiddels een totale omvang van ruim 25 miljoen euro en bezit 163 zorgwoningen, verdeeld over vier locaties in Nederland. De aankoop is conform de strategie van Sectie5 om een brede portefeuille op te bouwen met zorgvastgoed en levensloopbestendige woningen voor ouderen en mensen met een handicap.

Voor verkoper MOB trad Wagenhof Bedrijfsmakelaars op als verkopend makelaar. Voor Sectie5 trad Lexence op als juridisch adviseur. Lexence trad tevens op als notaris. Rechtstaete adviseerde op fiscaal gebied.

Lees meer nieuws
Blijf altijd goed geïnformeerd

Graag op de hoogte blijven?

We houden u graag op de hoogte van onze nieuwe projecten, ontwikkelingen en vastgoedinvesteringen

Hoe kunnen wij u op de hoogte houden? Wij horen het graag van u

Misschien vindt u deze artikelen ook leuk

Sectie5 Rendement is geen excuus meer: verduurzamen loont als je het samen doet

Rendement is geen excuus meer: verduurza...

Het idee dat verduurzaming ten koste gaat van rendement is achterhaald. Duurzame panden worden snell...

09 jul., 2025
Sectie5 Stabiele waarde, maatschappelijke relevantie: de kracht van zorgvastgoed

Stabiele waarde, maatschappelijke releva...

Zorgvastgoed groeit mee met de samenleving. Door vergrijzing stijgt de behoefte aan woonvormen met z...

26 mei, 2025
Sectie5 Supermarktvastgoed blijft stabiele investering met solide rendement

Supermarktvastgoed blijft stabiele inves...

De economische onzekerheid maakt dat de vraag naar stabiele beleggingen groeit. Voor beleggers die o...

15 apr., 2025
Belafspraak maken

Om een belafspraak te maken, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen zodat wij u kunnen bellen op een voor u geschikt moment.