Wintertijd Challenge 2018

27 oktober 2018

Sectie5 komt in actie! In de nacht van zaterdag 27 oktober op zondag 28 oktober organiseren wij een challenge: Sectie5 bootcamp! Squats, deadlifts, walking lunges, sprinten, planken, burpees, push ups, barbell curls, dumbbell flyes.... alle spieren komen in beweging. Hiermee hopen we zoveel mogelijk geld op te halen voor het goede doel.

Lees meer nieuws
Blijf altijd goed geïnformeerd

Graag op de hoogte blijven?

We houden u graag op de hoogte van onze nieuwe projecten, ontwikkelingen en vastgoedinvesteringen

Hoe kunnen wij u op de hoogte houden? Wij horen het graag van u

Misschien vindt u deze artikelen ook leuk

Sectie5 Investeren in het vastgoed dat bij u past

Investeren in het vastgoed dat bij u pas...

De onzekerheid rondom de hervorming van box 3 zet veel beleggers aan het denken. Met het aantreden v...

24 mrt., 2026
Sectie5 Succesvolle afronding S5 SPF Retailfonds onderstreept kracht van beleggen in supermarktvastgoed

Succesvolle afronding S5 SPF Retailfonds...

Sectie5 heeft het beleggingsfonds S5 SPF Retailfonds succesvol afgerond met de verkoop van de laatst...

03 feb., 2026
Sectie5 Voltekende emissie en succesvolle acquisitie NL Woningfonds 7: Sectie5 verwerft wooncomplex in Den Haag - Bezuidenhout

Voltekende emissie en succesvolle acquis...

Sectie5 heeft ten behoeve van NL Woningfonds 7 een appartementencomplex in Bezuidenhout in Den Haag ...

14 jan., 2026
Belafspraak maken

Om een belafspraak te maken, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen zodat wij u kunnen bellen op een voor u geschikt moment.